Football Manager Regen/Newgen Nasıl Bulunur?


fmde newgen regen nasıl bulunur


Football Manager 2020
'de oyuna dahil olan genç oyuncuları yani regenleri nasıl nasıl bulabiliriz? Veya nereden listeleye biliriz bunların cevabını verelim öncelikle.


 Daha önce blog adresimizden de paylaştığımız regenlerin çıkış tarihleri isimli gönderiyi de inceleyebilirsiniz, tabi daha detaylı bir şekilde görmek istiyorsanız.

 Avrupa ligleri için Mart ayı gibi genç oyuncular oyu
 dahil oluyorlar. Genellikle 15-17 yaş arası genç oyuncular ve profesyonel sözleşmeleri bulunmuyor, oyuncuları kapmak için 17 yaşının doldurmuş ve genç oyuncu sözleşmesi imzalanmamış olanları alma şansınız var yinede.

fm 2020 genç oyuncu arama

Sağ üstte bulunan Dünya ikonuna tıklayarak daha sonra Dünya ve Transferler sekmesini açın ve üstteki filtreyi Genç Oyuncu Alımı olarak değiştirin. Yıllara göre hangi aylarda hangi ülke ve liglerde kaç tane regen çıkmış bunu görüntüleyebilirsiniz.

Bu oyuncular arasından beğendiklerinizin raporlarını oluşturup daha sonra transfer etmek için takip listenize ekleyebilirsiniz. Unutmayın bazı oyuncuları transfer edebiliyorken bazılarını maalesef edemiyoruz. Bunun sebebi oyuncu kulübe yeni katıldığı için veya oyuncuyla kulübün genç oyuncu protokolü imzalamış yani profesyonel sözleşme imzalamasına yakın oyuncu takip listene ekleyerek bonservis bedeli ödemeden de kapma şansınız var.

Bazı oyuncuları ise kulüpler cüzü miktarlar sata biliyorken bazıları tekliflerle ilgilenmediği de olabiliyor. Unutmadan; eğer Gözlemcilik merkezinden gözlemci paketini Dünya olarak seçerseniz oyuncu raporları olabildiğince açık gözüküyor yani çok gizli tutulmaz ama yine de en sağlıklı sonuç için oyuncuyu gözlemlemek yani rapor çıkarmanız gerekebilir veya FMRTE Editör indirerek. Oyun içi Mini Editörü çalıştırıp oyun ekranında oyuncunu gelecekte ulaşacağı potansiyel değeri de görebilirsiniz.

Diğer bir seçenek ise gözlemci görevlendirmek; Gözlemci merkezi, görevlendirmelerden gözlemcilik odağını genç ve potansiyel oyuncular bulacak şekilde ayarlaya bilir ya da sadece istediğiniz bir gözlemcinize de yaptırabilirsiniz. Ama tabi ki de bu rehberin amacı gözlemcilere ihtiyaç duymadan sizin genç regen oyuncuları bulmanız ve kulübe kazandırmanız hakkında. Gözlemci görevlendirme ve ile oyuncu bulmak hakkında blog adresimizde farklı bir rehber mevcuttur onu da inceleyebilirsiniz.


Yorum Gönder

Bir Yorum Yaz (0)

Daha yeni Daha eski