Football Manager Oyununu Hızlandırmanın En Basit Yolu

Football Manager'de Oyunu Hızlandırmanın En Etkili ve Basit Yolu


Oyunu daha hızlı ve akıcı bir şekilde oynamak isteyenler için bazı tavsiyelerin olacaktır. Maç motoru içerisinde oyunda çok fazla donma,kesinti yaşıyorsanız Tercihler kısmından grafik ayarlarınızı düşürmeniz gerekmektedir. 3D Grafik Ayarlarını Çok düşük seviyesine getirin.(Bu sisteminizdeki ekran kartıyla alakalıdır) Daha sonra Gelişmiş ayarlara tıklayın. İşleniyor kısmında "oyunun hızını arttırmak için veri işleme hızını düşür" yanına tik koyun.

Yeni bir kariyer açarken toplam seçtiğiniz ülke ve lig sayısına göre oyun bize bir veritabanı oluşturuyor bu veritabanı ne kadar büyükse bilgi işleme hızı o kadar artıyor yani çok fazla veri oyunun akış hızını etkiliyor buna da dikkat etmelisiniz. Kurulu oyun içerisinde Lig Ekle/Kaldır bölümünden dilerseniz oynadığınız lig sayısını azaltabilirsiniz. 3 yıldızın altında ciddi anlamda yavaş oluyor.

Ve gelelim en etkili yönteme. Özellikle transfer dönemlerin oyun çok yavaşlıyor ve çok fazla beklemek zorunda kaldığımız anlar oluyor bunun için bir çoğunuzun aslında bildiği ama bilmeyenlerinde olduğunu varsayarak bir program kurmanız gerekiyor. "Cheat Engine"

indirmek için tıklayınız.

İnternet üzerinden bu programın güncel sürümü kurduktan sonra açın ve daha sonra sol üstteki bilgisayar ikonundan football manageri seçin ve resimdeki "Enable Speedhack" e tik atın ve 

Speed değerine 25.0 verebilirsiniz yada farklı değerler vererek denemeler yapın daha sonradan oyuna döndüğünüzde imlecin hızlı döndüğünü işlenen verilerin daha çabuk bittiğini fark edeceksinizdir umarım.

Yorum Gönder

Bir Yorum Yaz (0)

Daha yeni Daha eski