FM 2020 Mutlaka Transfer Etmeniz Gereken 10 Genç Orta Saha

fm20 orta saha tavsiyeleri
FM 2020'de Mutlaka transfer etmek isteyeceğiniz birbirinden yetenekli 10 potansiyel yıldız adayı.


Football Manager 2020'de Mutlaka Transfer Etmeniz Gereken 10 Genç Potansiyel Orta Saha Oyuncusu. Bu Oyuncuları Kaçırmak İstemeyebilirsiniz.

Football Manager denilince aklınıza ilk gelen şey transfer ise bu makale size göre çünkü, gelecekte takımınız için potansiyel 10 yıldız transferleri derledik. Bu listedeki oyuncular gelecekte yüksek yüksek bedellere satabileceğiniz oyuncular olacak fakat satın almaları da o kadar kolay sayılmaz.

1- Naci Ünüvar (Ajax)
Jong Ajax, altyapısında bulunan Türk asıllı Hollandalı yıldız. Ajax'ın pek satma taraftarı olmayacağı bir futbolcu fakat yine de 2019 yılında hızlı bir teklif yaptığınız taktirde belirli bir ücret ödeyerek alma şansınız var ama 1 sezon sonra çokta ucuza satacaklarını sanmıyorum. En önemli özellikleri çok yönlü bir orta saha olması ve teknik, bitiricilik, dripling, pas, çeviklik, vizyon ve vücut zindeliği yaşına göre çok yüksek.
2- Rayan Cherki (Lyon)
Lyon'da 17 yaşındaki Fransız orta saha. Naci ile aynı pozisyon hatta birden çok pozisyonda oynayabilmesiyle çok yönlü bir oyuncu sayılır. Teknik özellikleri çok yüksek kesinlikle bakmanız gereken bir oyuncu olduğunu belirtmek istiyorum. Lyon'un kolay
kolay bırakmayacağı bir oyuncu olacaktır.


3- Filip Stevanovic (Partizan)
Partizanlı bir diğer Orta Saha. Oyunda direk İngiliz ekiplerinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Özel yetenek, dripling, teknik gibi özellikleri çok üst düzey, tam olarak sol açık ve ters ayaklı kanat oyuncusu rolüne uygun. Çok düşük bir maaş ve bonservisi bulunuyor ama yinede Partizan bu oyuncuyu satmaya yanaşmayacaktır.


4- Pedri (Barcelona)
Barcelonalı bir orta saha. En zoru da Barcelona'nın zaten keşfetmiş ve bulduğu bir genç yeteneği satın almak olsa gerek. Yaşına göre fiziksel olarak güçlü ve en az diğer oyuncular kadar teknik bir oyuncu, orta saha sol açık bölgesinde oynuyor. Her yeni gelen gibi Barcelonanın acaba yeni Messisi mi gözüyle bakılıyor fakat oyuncu aynı zamanda forvet için eğitile de bilir, belki geleceğin Messisi olabilir kaçırmayın derim.

5- Rober (Betis)
Real Betisli genç bir orta saha. Potansiyel olan bir diğer oyuncu mutlaka gözlemci göndermenizi öneririm, satın almak diğer oyuncular kadar zor değil ayrıca kiralayıp opsiyonlu olarak satın almakta mantıklı.6- Georgy Tsitaishvili (D.Kiev)
Dinamo Kiev'in genç Ukraynalı orta saha oyuncusu. teknik ve fiziksel donanımları oldukça iyi ve Portekiz kulüplerinin hemen radarına aldığı bir oyuncu kaçırmak istemeyebilirsiniz.


7- Ivanov Stanislav (Levski)
Levski'de oynayan Bulgarların göz bebeği olan adeta bir sağ açık kanat forvet. Diğer orta sahalar gibi teknik olarak dripling, pas, özel yeteneği çok iyi ve geleceğin yıldızı olmaya aday bir oyuncu.


8- Chacon Thomas (Minnesota)
ABD'de oynayan Minnesotalı genç orta saha bir çok oyuncu tarafından bilinmediğine bahse girerim. Çok çevik ve hızlı bir kanat, transfer etmek için elinizi çabuk tutsanız iyi edersiniz.9- Palacios Matias (San Lorenzo)
Arjantinli orta saha merkez oyuncusu. Güç olarak zaafları olsa da teknik olarak tam donanımlı sayılabilir. Thomas gibi ABD ekiplerinin ilgisini çabuk çeken bir oyuncu ve yaklaşık 7 milyon Euro civarına satın alınabilir.10- Mohamed Taabouni (AZ)
Hollanda ligini takip edip oynayanların eski fm serilerinden de hatırlayacağı bir isim zaten Az Alkmar oyuncu yetiştirmekte Ajax'tan sonra diğer bir ekol olmuş durumda ayrıca yaşı ve boyuna göre fiziksel olarak güçlü bir oyuncu.


Yorum Gönder

Bir Yorum Yaz (0)

Daha yeni Daha eski