Fm Mobile'de Ucuza Alıp Servet Kazanacağınız Türk Futbolcular

fm mobile ucuza alınacak genç oyuncular


Selamlar. Bugün ki yazımda Fm 20 Mobile da uygun fiyatlara alıp yüksek bedellere satabileceğiniz oyunculardan bahsedeceğim.

İlk olarak belirtmeliyim ki listemde ki tüm oyuncuları kendi oynadığım kariyerlerde aldım. Bu doğrultuda okursanız sevinirim

Şimdi yazımıza geçelim 

Listenin ilk sırasında Fehmi Koç var. İlk sezon 80 bin € gibi bir bedelle kadronuza katabileceğiniz genç forveti Sonradan oyuna alarak hem maç deneyimi kazanmasını sağlayabilir hem de değerinin artışını izleyebilirsiniz.  3-4 sezon sonra 25-30 Milyon € civarına satabilirsiniz.


Listemizin ikinci sırasında ise Erencan Yardımcı var. 70 bin € ya kadronuza katabileceğiniz oyuncuyu Tff 1.ligde as forvet olarak kullanabilirsiniz. İlerleyen yıllarda değeri 25 milyona kadar ulaşabilen oyuncu ciddi bir kar bırakabilir size.


Üçüncü sırada ise Faruk Genç var. Genç sol bek ilk sezonda 90 bin € değere sahip 
İlk sezon kiralayıp ikinci sezon as takımınızda sırıtmadan oynatabilirsiniz. 
3-4 yıl içinde ise 10-12 Milyon € civarında bir fiyata satabilirsinizListenin dördüncü sırasına geldiğimizde ise sağ bek pozisyonunda oynayan Serkan Asan var. İlk sezonda değeri 45 bin € olan genç sağ bek ilerleyen yıllarda 10-12 milyon € değerlere kadar çıkabiliyor.Listenin Beşinci sırasında Emin Bayram var. İlk sezon 55 bin € değere sahip olan genç stoper oynatılması halinde 4-5 yıl sonra 50-55 Milyon € bandına çıkabilir. Bu da çok ciddi bir gelir demek.


Altıncı sırada Mustafa Kapı var. İlk sezonda 475 bin € değere sahip olan orta saha oyuncusu 2-3 yıl içerisinde 15-20 milyon arasında değerlere sahip oluyor.

Bir sonra ki oyuncumuz Atalay Babacan. 200 bin € değere sahip olan genç orta sahayı ilerleyen yıllarda 20-25 Milyon € civarında bir fiyata satabilirsiniz.


Şimdi ki oyuncumuz ise Ravil Tagir. Yine altınordu altyapısından çıkan yetenekli oyunculardan biri olan Ravil'in ilk sezonda değeri 2 milyon € size fazla gelebilir ama oyuncunun 3-4 sezon sonra 35-40 milyon civarına satılabileceği de gerçeği de ortada.


Sıradaki isim ise bir kaleci. Muhammet Şengezer. İlk sezonda 4 milyon € değere sahip olan oyuncu ilerleyen yıllarda değerini 7-8 kat katlayarak  30-35 Milyon € arasında bir değere ulaşıyor. 
satarak elinizi rahatlatabilirsiniz.

Listemizdeki bir diğer isim Abdussamed Karnuçu. Galatasaray altyapısında bulunan oyuncu ilk başta 110 bin € değere sahip.  3-4 sezon içinde 15-20 Milyon arası değerlere ulaşan oyuncu takımınıza da oldukça yararlı olacaktır.


Bir başka genç oyuncumuzun adı ise Berkay Kara. Oyunun başında 45 bin €  değere sahip olan oyuncu ilerleyen yıllarda 4 ila 8 milyon € arası değerlere ulaşabiliyor.


Son oyuncumuz ise benim en çok sevdiğim ve her kariyerimde aldığım bir oyuncu. Süleyman Luş. Sol bekten içeriye isabetli ortalar atan,zaman zaman skora katkıda bulunan ofansif bir bek. İlk sezonda 120 bin € değeri olan oyuncu oynatıldığı halde 15-20 milyon arası değerlere ulaşabiliyor.

Sizlere küçük bir dipnot ekleyeyim. 
Sonraki satıştan payı kaldırmayı unutmayın.

İyi oyunlar dilerim.


Yorum Gönder

Bir Yorum Yaz (0)

Daha yeni Daha eski