FM 2021 Action Style Yüz Paketi İndir


Football Manager 2021 Yüz Paketi İndir. Yüz Paketi Kurulumu Nasıl Yapılır?

fm 2021 action yüz paketi indir
FM 2021 Yüz Paketi İndir

Daha önce birbirinden farklı ve özgün yüz paketi yamasını burada sizlerle paylaştık. Fakat bu paket biraz daha kalite olarak diğerlerine kıyasla biraz üstte gibi. Action Style Yüz paketi, futbolcuların saha içi hareketli açılarından derlenmiş ve oldukça büyük kapsamlı bir yüz paketi. 14.000+ den fazla tanımlı oyuncu, personel içeriyor.

TEMA GÖRÜNÜM

fm 21 yüz paketi görünümü
Oyun içi tema görünümü

Kurulum?
"İndirmiş olduğunuz bu paket bütün Football Manager serilerinde çalışır." Öncelikle indirdiğiniz bir yüz paketi içeriğini aşağıdaki uzantıyı takip ederek gerekli yere çıkartın.

"Belgelerim/ Sport İnteractive/Football Manager 20**/graphics/faces/" içerisine indirdiğiniz yüz paketi klasörünü çıkartın.(Eğer graphics ve faces klasörleri yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.

Daha sonra Oyunu açarak Tercihler> Arayüz kısmından sol altta bulunan "Sıfırla" seçeneğine tıklayarak"Geçici Dosyaları temizleyin"
 seçeneğine tıklayıp daha sonra Tema kısmından, "Tercihlerdeki yapılan değişiklikleri onayladıktan sonra temayı yenile" seçeneğinin seçili olduğundan emin olun ve oyununuzu başlatın..


***2021 Güncelleme bazı yeni yüzler ve personel eklemek için ekstra bir eklentidir.

1 Yorumlar

Yorum Gönder

Bir Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski