FM23 UEFA Eski Format & Şampiyonlar Ligi Yaması

 

fm23 uefa eski format yaması

Eski oyunlardan alışık olduğumuz ve UEFA'nın günümüzde planladığı 2024 yılında değişecek olan formatını Football Manager de görmek biz eski klasik fmcileri biraz üzmüş olsa gerek ki bunun için bir yama çalışması hazırladık. Yapmanız gereken sadece aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayarak ve kurulumu yapmanız olacaktır, keyifli oyunlar.


Mevcut (Yamasız) Oyundaki Format (2024 de değişiyor)


Eski (Yamalı) Format


Football Manager 23.3 güncellemesiyle uyumludur

Kurulum

  1. Öncelikle aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayıp gerekli dosyayı indirin.
  2. Daha sonra Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2023/editor data klasörüne indirdiğiniz dosyayı atın. (Eğer editor data klasörü yok ise kendiniz oluşturabilirsiniz.)
  3. Daha sonra oyuna girin ve Yeni Kariyer Oluşturun. Gelişmiş Kurulum ekranında sağ üstte veri tabanı sekmesinde yamanın seçili olduğundan emin olun ve kurulumu tamamlayın. (Eğer sizde bu ekran gözükmüyorsa dosyayı yanlış yere atmışsınızdır.)Desteğinizle büyüyoruz.. Bizi sosyal medya hesaplarınızdan takip ederek destek olabilirsiniz.
Twitter | Instagram | Discord


2 Yorumlar

  1. Merabalar kolay gelsin son güncelleme ile 23.4 uyumlu şekilde bu yamayı güncelleyekmisiniz eline sağlık gerçekten kaliteli bir içerik olmuş ve kullanışlı oldugu için merak ediyorum. Teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. 23.4 uyumlu şekilde güncellenmiştir

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bir Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski