Bizimle Çalışın

    

FM ARŞİVİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN KATKIDA BULUNMAK İSTER MİSİNİZ?

İçerik Editörü olarak bizimle çalışabilirsiniz. Bunum için aşağıdaki kuralları okuduktan sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1- İçerik editörü nedir?
- Blog adresimizde herkese açık bir şekilde yayınlanan; makaleler, rehberler ve diğer içerikleri hazırlayan, yani oluşturan kişilerdir.
2- İçerik editörü olmam için ne yapmam gerekiyor?
- Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve sizden istenilen bilgileri forma uygun bir şekilde doldurup göndermektir. Bizimle blog adresimiz üzerinden "İletişim" sekmesinden ya da aşağıdaki bağlantıdan irtibata geçebilirsiniz.
3- İçerik editörü olmak için nelere sahip olmam gerekir?
- Sadece "Google" hesabınız ve bir "gmail" hesabınız olması gerekir. Bize gönderdiğiniz formda email olarak kullanacağınız aktif gmail hesabınızı "örnek@gmail.com" olarak girmelisiniz.
4- İçerik editörü ne yapar ve nasıl olmalı?
- Öncelikle Football Manager içerikleri üretmeye yatkın, hevesli, istekli ve donanımlı.
5- İçerik Editöründe aradığımız özellikler nelerdir?
- Özgün ve yaratıcılığı güçlü olması
- Football Manager Oyunu ve İçeriklerine yatkın
- Yeterli düzeyde Football Manager bilgisine sahip olmak yeterli.
6- Başvurum ne zaman onaylanır ve kimlerin başvurusu onaylanır?
- Formu doldurduğunuz andan itibaren en kısa sürede başvurunuz onaylanır ve editör hesabınızı onaylamak için e-mail alırsınız. E-mail bağlantısına tıkladığınız anda sizi blogger.com a yönlendirir ve editör panelini erişmiş olursunuz. 5.nci maddede ki şartları taşıdığına inanan herkes başvuruda bulunabilir ve onaylanır.